By continuing to use our site, you are agreeing for us to set a small number of cookies. Cookie policy

Alun Davies

Party: Welsh Labour

Constituency: Blaenau Gwent

Terms of Office

  • 04/05/2007 - 31/03/2011
  • 06/05/2011 - 05/04/2016

Additional Information

Alun Davies was elected as a Labour and Co-operative Assembly Member

Elections

 

 

You are in :

  1. Home
  2. Assembly business

Partners & Help